• Menštruačný cyklus

    Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, čo sa považuje za nepravidelnú menštruáciu? Pretože ja mávam 1 mesiac na 25.-26.deň a 2. mesiac na 30.deň, takto sa to opakuje, čiže každý druhý mesiac mám na 30.deň, ale pravidelne sa to opakuje. (Pre znázornenie. napr. v júni som mala na 25.deň, júli na 30.deň, auguste na 26. deň, septembri na 30.deň)
    Môžem to rátať za pravidelnú menštruáciu alebo nepravidelnú, keď to nie je rovnako každý mesiac?
    Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, jedná sa u Vás o pomerne pravidelný menštruačný cyklus, ktorý sa strieda v istých pravidelne opakujúcich sa intervaloch. Nevidel by som v tom problém. Za nepravidelný menštruačný cyklus sa považuje nepravidelné krvácanie, napríklad od 25 - 45 dní.