• Neúspešny KET

    , Autor: mirka2305

    Dobrý deň som 12 deň po KET a testy netmavnu no stále ma pobolieva podbrusko môže sa ešte štát,že sa embrijo uchytilo a bude dobre ale máme smolu?

    Dobrý deň, realizovanie tehotenského testu na 12. deň je ešte skoro. Tehotenské testy ešte budú negatívne, aj keby bol KET úspešný. Najskôr má zmysel realizovať test alebo odber krvi na 14. deň od KET. Odsledujte si to. Postupujte podľa odporúčaní lekárov centra asistovanej reprodukcie.