• Operačný zákrok pred KET

    , Autor: Timi02

    Dobrý deň, 13.6. idem na operáciu nosnej prepážky. Presne v ten istý deň mi vychádza aj menštruácia. Som po IVF, 1x neúspešný KET. Chcem sa opýtať, že ak by som išla v tomto cykle na druhý KET čo by cca vychádzalo začiatkom júla, či má daný operačný zákrok nejaký negatívny vplyv na výsledok? Vopred Ďakujem

    Dobrý deň, je to skôr otázka na lekárov centra asistovanej reprodukcie, či je u Vás naplánovaná v dohľadnej dobe nejaká hormonálna liečba. Ak nie, samotný operačný výkon počas obdobia menštruácie nemá vplyv na embryotransfer, ktorý by mal byť realizovaný o 2 - 3 týždne po operácii prepážky.