• Možné tehotenstvo

    , Autor: Lula56

    Dobrý deň pán doktor, prosím je možné otehotnieť keď muž ejakuoval mimo vagíny, ale hneď potom ho dal znova do vagíny? Bolo to tesne po ejakulácii. Je to možné aj keď už tam nie je tá sila výstreku, že spermie sa dostanú kam majú?
    Ďakujem

    Dobrý deň, ak ste mali nechránený pohlavný styk, tehotenstvo sa vylúčiť nedá. Pre otehotnenie nie je nevyhnutná priamo ejakulácia. Spermie sa nachádzajú aj v prostatickom sekréte, v tomto prípade aj v močovej rúre. Odsledujte si to. Pri meškaní menštruácie aspoň 14 dní si urobte tehotenský test.