• Možné tehotenstvo ?

    Dobrý deň prajem. Chcela by som sa opýtať, bola som u svojej gymekologičky na sone 3 x za sebou tento mesiac aby sme zachytili čas ovulácie keďže sa nám nedarí otehotnieť.
    Vravela že ovulácia vychádza cca na 16 , 17 , 18.10
    V stredu som si brala HCg z krvi vyšlo negat 0.30
    Ale beriem lieky duphaston od 11 do 25. Dňa cyklu po ktorých mi vraj má prísť menštruácia do 3 dní ..a stále mi tak aj prišla keď už som lieky dobrala.
    Ale posledný deň som lieky užila v sobotu je piatok a stále mi menštruácia neprišla.
    Je možné že som teda tehotná aj keď v stredu ešte hcg v krvi nič neukázalo? Alebo je to už len náhoda a zas zbytočná naivita?. Ďakujem Vám veľmi pekne za odpoveď.

    Dobrý deň, tehotenské testy má zmysel realizovať pri meškajúcej menštruácii aspoň 14 dní, skôr to zmysel nemá, testy môžu byť falošne negatívne.