• Neplodnosť

    , Autor: sarlota 12

    Dobrý deň pán doktor chcem sa spýtať
    Plánujeme mať bábätko menštruáciu som mala 27 .5 pravidelný cyklus 26,28
    Neviem kedy mám plodné dni
    Môžte mi poradiť aký deň by som mala mať pohlavný styk vopred ďakujem mám 31 rokov ešte nemám deti.

    Dobrý deň, pri plánovaní tehotenstva sa odporúča mať nechránený pohlavný styk 2 - 3 krát týždenne, počas celého cyklu, okrem menštruácie.