• Neplodnosť alebo zápal

    , Autor: Vikypetko

    Dobrý deň neviem či to tu patrí ale skúsim , pred dvoma týždňami mi brali stery s maternice kvôli bolestiam pod bruskom a vaječníkom dnes som volala dr . Povedala mi že mám prísť keď začne Ms . Beriem duphaston od 16.dc do 25. Povedala mi že mi nasadi lieky ktoré bude užívať aj manžel že môže ísť o zápal alebo o neplodnosť . Chcem kúpiť nejaký test na plodnosť viete mi prosím vás poradiť ? Či môžem byť neplodna alebo partner keď pred rokom som bola tehu ale potratila som ? Ďakujem som v strese

    Dobrý deň, voľnopredajný test na plodnosť neexistuje. Keďže nepoznám žiadne výsledky vyšetrení, nálezy, ani bližšie informácie, neviem sa Vám takto bližšie objektívne vyjadriť, ani k plánovaným postupom Vášho obvodného gynekológa. Príčin problémov s otehotnením môže byť viacero. Ak sa Vám, aj napriek pravidelnému pohlavnému styku 2 - 3 krát týždenne nedarí otehotnieť, je vhodné porozmýšlať o návšteve centra asistovanej reprodukcie.