• Progesteron

    , Autor: Gizel

    dobrý deň,
    bola som na folikulometrii včera- dominantný folikul 18mm, dnes sa máme snažiť.
    mám PCO doktorka mi predpísala progesteron mala som začať včera....čítam tu po internete, že by sa mal nasadiť po prebehnutej ovulácii...
    o týžden mam ist na kontrolnu folikulometriu, nechcem nijak spochybnovať moju lekárku, ale teraz neviem...dakujem

    Dobrý deň, pri plánovaní tehotenstva sa odporúča mať nechránený pohlavný styk 2 - 3 krát týždenne počas celého cyklu (okrem menštruácie). Čo sa týka užívania progesterónu, postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa.