• Potvrdenie ovulácie

    , Autor: Troble

    Dobrý deň, mohla by som vás poprosiť o zhodnotenie mojich šancí ;)
    Posledná MS 12.2-15.2 (cyklus mám viac nepravidelný ako pravidelný) často bol cyklus anovulacny preto niekedy trval aj 45 dni.

    3dc-8dc som užívala clostylbegytit 1-1
    8dc- prvá folikulometria - nebolo vidieť nič moc
    11dc- folikulometria - bolo vidieť, že niečo rastie
    14dc - folikulometria- vidiet na pravom vajecniku, velky folikul- lekár poslal domov snažiť. V najbližších dňoch prebehne ovu
    16dc 17dc - mierne ovulacne bolesti
    18dc - silne kŕče v celom bruchu
    20dc - spustil sa mi silný výtok bielej farby ( nič nesvrbi, nesmrdí) ale jeho veľmi veľa. (20dc-26dc)
    22dc- odber krvi na zistenie hladiny S-prog
    výsledky parádne- ovulacia prebehla
    27dc- zimnica bolest celého tela unava
    28dc- prvý test -negatívny test
    30dc - negatívny test, silne bolesti v pravom vaječníku
    31dc- ostrá bolest vo vajecniku a naliate prsia (PMS?)
    32dc - negatívny test, príznaky PMS slabnú ( bolia iba prsia)
    33dc- MS stále nikde

    Kedy môžem čakať MS ? A dokedy na ňu mam čakať ?
    Ak teda ovulacia prebehla naozaj výborne a manželov Spg dopadol na 1*, najlepsi z ordinácie

    Dobrý deň, ovulačné testy nemá zmysel realizovať každý deň, či dva. Testy môžu byť aj falošne negatívne. Snažte sa aspoň 2 - 3 krát týždenne. Takto bez poznania bližších okolností a informácií sa k šancám na otehotnenie neviem vyjadriť. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa. Ak sa Vám nepodarí otehotnieť do niekoľkých mesiacov, odporúčam navštíviť centrum asistovanej reprodukcie.