• Problém otehotnieť

    , Autor: Zuzka1991

    Dobrý deň pán doktor mám už dve deti s manželom chceme ešte jedno niako sa nám to nedarí vždy keď keď čakám že už by to mohlo viesť príde menštruácia aj nedávno som mala stačí ako tehotná točila sa mi hlava bývalo mi zle aj počas dňa a nafúknuté brucho cítila som zvláštne vône no keď sme urobili tehotenský test tak bol negatívny a nad ránom mi prišla menštruácia čo máme robiť o bábo sa snažíme už dlhšie a vôbec sa nám nedarí ďakujem

    Dobrý deň, ak sa Vám aj napriek intenzívnemu snaženiu nedarí otehotnieť, odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa. Možností, prečo sa Vám nedarí otehotnieť, môže byť viacero. Takto sa Vám však neviem bližšie vyjadriť.