• Snaha

    , Autor: Hanik Kov

    Dobry den pan doktor
    Pondelok som mala nechraneny pohlavny styk
    Utorok som mala cca stred cyklu ( kedze nemam pravidelnu menstruaciu tak neviem na den presne)
    No a dnes stredu som nasla na toaletnom papieri vytok ako vajecny bielok husty a natahovaci, predpokladam ovulacia
    Moja otazka znie ak som mala pondelok styk a dva dni na to ,,ovulku” moze sa podarit otehotniet?
    Ak sa aj dnes posnazime o babatko ,,stihame to este” kym mam ovulaciu ak by sme vecer stihli mat styk?
    Dakujem

    Dobrý deň, pri snahe o tehotenstvo odporúčam pravidelný nechránený pohlavný styk, aj 3x týždenne, a to počas celého cyklu, nie len v čase ovulácie. Za spomínaných okolností sa Vám môže podariť otehotnieť, pokračujte v snažení sa.