• IUI

    , Autor: Kejtiii

    Dobry den pan doktor,

    chcela by som vas poprosit o informaciu (ak mate skusenosti aj v tejto oblasti) ci je mozne dat pred IUI zmrazit partnerove spermie vzhladom k nepriechodnosti mojho 1 vajickovodu a partnerove pracovne cesty ktore sa obcas “kryju” s mojou ovulaciou. Dakujem.

    Dobrý deň, kryokonzervácia, teda mrazenie spermií je možné. Nepoznám však detailné postupy a možnosti všetkých centier asistovanej reprodukcie. Najvhodnejšie je sa informovať priamo vo Vami vybranom centre asistovanej reprodukcie.