• Prosba

    , Autor: martina1

    Dobrý deň. Potrebujem prosim poradit. Mavam 28 dňový cyklus. Menzes naposledy 26.januára 2019. Mam taky problem ze po styku mavam krv a aj počas sexu. Vzdy to badam ze to mavam v lutealnej faze. Inokedy nie. Cize okolo 22 dňa cyklu mavam krv. Aj včera som to isté mala. Neni to jasná krv iba taka do ružova. Snažíme sa o babatko a 5 mesiacov sa nám nedarí. Prvé dieta som mala sekciou a tiez podarilo az po pol roku. Ale krv som nemala. Bola som na prehliadke a gynekologicka ze mam vsetko v norme. Aj muz bol na vyšetrení tiez ma vsetko ok. Ale prečo potom toto stava? A ďalšie dni mavam spinenenie teraz zatial nie.vdaka za radu.

    Dobrý deň, v období ovulácie môže byť prítomné špinenie (aj po pohlavnom styku), nie je to až tak ratitné, treba si to však odsledovať. Po každom pôrode môže dôjsť k zmene v menštruačnom cykle, aj čo sa týka špinenia alebo intenzity, či pravidelnosti. Pri snahe o dieťa odporúčam intenzívne snaženie (aj dvakrát denne). Ak sa Vám nepodarí otehotnieť do roka od začiatku intenzívneho snaženia, aj napriek tomu, že všetky vyšetrenia u Vás aj partnera sú v poriadku, je vhodné navštíviť obvodného gynekológa, rovnako ho navštívte v prípade akýchkoľvek nejasností alebo ťažkostí.