• Progesteron ladeepharma

    , Autor: matulik98

    Dobrý večer, už 3 mesiac beriem progesteron ladeepharma vraj na úpravu ms cyklu po vysadení hak. 1 tabletku per os večer pred spaním. Nemám pravdepodobne ovulaciu. Stimuluje tento Liek ovulku? Chceli by sme bábätko aj sa snažíme ale zatiaľ neúspešne. Toto balenie by mi malo vyjsť na 4 mesiace je potrebné aby som brala ďalšie alebo by som mala mat už teoreticky upravený cyklus? Posledný cyklus som mala 28dnovy. Ďakujem vopred za odpoveď

    Dobrý deň, áno, liečba progesterónom slúži aj na upravenie menštruačného cyklu kvôli poruchám ovulácie u žien, ktoré sa snažia otehotnieť. Doba užívania závisí od viacerých okolností, od charakteru indikácie a účinnosti liečby v zmysle upravenia cyklu alebo aj úspešnosti otehotnenia. Pri akýchkoľvek nejasnostiach alebo ťažkostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.