• Snažíme sa o bábätko

    , Autor: ivuss

    Dobrý deň. Prosím vás chcela by som sa spýtať. Snažíme sa o druhé bábätko ale mám taky problém že od prvého pôrodu mám nepravidelný menzes. Mám 50 dňový cyklus.niekedy príde aj po 52 dnoch. Bude mesiac čo uživam inofolic. Chcela by som sa spýtať či aj napriek tomu môžem byt tehotná alebo to treba riešiť. Zatial sa snažíme iba 3 mesiace. Ďakujem za vašu odpoveď

    Dobrý deň, otehotnieť sa dá aj pri dlhšom cykle. Ak sa Vám nepodarí otehotnieť do roka od začiatku intenzívneho snaženia, navštívte Vášho obvodného gynekológa, rovnako aj v prípade akýchkoľvek nejasností alebo ťažkostí.