• ...

    Dobry vecer.Poslednu ms som mala 14.11..27.11 som bola u dr.a povedala mi ze som v strede cyklu a uz by malo byt vidiet zrejuce vajicko ale nieje...to znamena ze do dalsej ms uz nemozem byt tehotna?

    Dobrý deň, ak vajíčko dostatočne nevyrástlo a neovulujete, je pravdepodobnosť otehotnenia dosť nízka, u každého je však ovulácia inak, nemusí byť presne na 14 deň, už ste ovulovať mohla...yávisií od priemernej dĺžky cyklu
    s pozdravom