• Tehotenstvo?

    , Autor: lina129

    dobry den, chcela by som sa len informovat, kazdy mesiac mam pravidelne viditelny pred ovulacny hlien, tahavy a pocit mokra na nohavickach. Vzdy sme s priatelom mali styk az po objaveni tohto hlienu, ale neotehotnela som. Tento mesiac sme sa milovali podla kalendarne plodnych dni, cice cca. 11ty den MC, teda este pred objavenim hlienu. Takyto tahavy hlien sa vsak uz potom neobjavil. Je mozne, ze som otehotnela? A este ma zaujima, ci tento hlien, al. pripadne otehotnenie moze ovplyvnit viroza, konkretne crevna. Dakujem velmi pekne za odpoved.

    Dobrý deň,
    na vašu otázku som vám už odpovedala, črevná viróza kľudne mohla spôsobiť anovulačný cyklu, na druhú stranu mohla prebehnúť aj ovulácia a mohli ste otehotnieť.