• clostilbegyt

    dobry den prajem chcela by som vas poprosit o radu.doktor mi predpisal clostil na 5-7-9 den cyklu.chcela by som sa opytat či ovulacia pride okolo 10-15 dc alebo to zaleži na mojom cykle.moj cyklus pride kazdy mesiac ale nikdy sa nezhoduje den .ešte by som sa chcela spytat ked beriem clostil by som mala absolvovat aj sono ? lebo moj doktor povedal že sa mam ukazat az o dva mesiace a doporučil mi ešte popri clostile brat aj inofolic 1x denne.dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    každý lekár má troška iný spôsob terapeutických postupov a rozhodne nie som v pozícii aby som jednotlivé postupy posudzovala. Osobne preferujem clostil na 5 dni (1 tbl denne) od 5 do 9 dňa menštruačného cyklu a následne 10-12 deň kontrola ultrazvuku, či pri danej dávke dochádza alebo nedochádza k ovulácii. Inofolic odporúčam 2 x denne.