• AMH

    , Autor: and72

    Dobry vecer,
    pani doktorka, chcem sa informovat ci ma na vyhodnotenie hladiny anti Mullerovho hormonu vplyv to, ze som este v tomto menstruacnom cykle brala kombinaciu clostilbegyt+duphasthon. Clostylbegyt 6-10DMC, a Duphasthon 16-25DMC. Dnes je 40 DMC, bol mi pichnuty agolutin na vyvolanie menstruacie, nakolko HCG je negat., a mentruaciu som nedostala a aj dnes na ten 40DMC mi bola odobrana vzorka krvi na AMH. Ci branie tejto kombinacie hormonov moze nijako ovplyvnit vysledok anti Mullerovho hormonu, alebo som mala pockat na zaciatok menstruacie a potom odobrat material na jeho stanovenie. Dakujem krasne za odpoved

    Dobrý deň,
    na hodnoty AMH nemá Clostilbegyt ani Duphaston žiadny vplyv, jeho produkcia je stála a nie je závislá ani dni menštruačného cyklu.