• nedarí sa nám otehotnieť

    , Autor: babysky11

    Dobrý deň prajem!
    Píšem preto,lebo sa nám nedarí otehotnieť,snažíme sa už 11 mesiac.Prvé dieťatko sa nám podarilo po 3,5roku,po pôrode som mala polycystický vaječník ktorý sa dal od Thiamínu a Duphastonu doporiadku,problém je však aj u muža pred otehotnením v roku 2010 mal len 50% životaschopných spermií,bral len E vitamín,keďže na viac spermiogramov a vyšetrení odmieta ísť,chcem vedeiť,či sú nejaké voľno rpedajné vitamíny na spermie,ktoré by ich kvalitu upravili,čo by ste nám poradili?Veľmi pekne ďakujem za radu vopred :-)

    Dobrý deň,
    zlepšenie kvality spermií sa dá dosiahnuť okrem užívania vitamínu E aj užívaním kyseliny listovej - 1 tbl. denne, ďalej je nutné upraviť životosprávu, vyhýbať sa stresu, alkoholu a cigaretám. Vy začnite s úžívaním Inofolicu - ide o výživový doplnok, ktorý zlepšuje kvalitu vajíčok. Držím palce!