• Menštruácia?

    , Autor: luci31

    Dobrý deň, nedarí sa nám otehotnieť a užila som zatiaľ len v jednom cykle clostil a duphaston. Duphaston som užívala už aj dva cykly pred tým. Tehotná nie som, teda test je stále negatívny a dnes je už 31. deň a menštruácia stále neprišla. Pregnyl mi bol pichnutý v 13.dni cyklu. Do kedy je vhodné čakať a kedy je už vhodné navštíviť gynekológa, aby mi pichol "vyvolávačku"? Hlavne je to teraz nepríjemné kvôli ťažkej dobe. Keby sme sa nesnažili o miminko, tak čakám kľudne ďalej, ale teraz som z toho nervózna, keďže mi nezačal nový cyklus. Ďakujem za pochopenie a odpoveď.

    Dobrý deň, vhodné je čakať aspoň 14 dní ododňa očakávanej menštruácie. Až následne si realizujte tehotenský test, pripadne navštívte Vášho obvodného gynekológa.