• anovulacny cyklus

    , Autor: nela28

    Dobry den.Mam na vas otazku ohladne ovulacie...resp.anovulacneho cyklu. Uz druhy mesiac si robim ovulacne testy a zatial mi ani raz neukazali ovulaciu.Co v takom pripade robit? Treba navstivit gynekologa vzhladom nato, ze sa snazime o druhe babetko?Ake postupy sa zvycajne robia v takomto pripade?Dakujem krasne.

    Dobrý deň,
    ovulačné testy sú často nepresné, ak chcete presne vedieť kedy máte ovuláciu navštívte gynekológa, najlepšie 10 deň cyklu aby vyšetril ultrazvukom či dochádza k rastu folikulu.