• 11den

    , Autor: odbornik6

    dobry den pani doktorka v prvom rade sa vam chcem velmi podakovat za vase vycerpavajuce odpovede ktore mnohym z vas pomohli.mam na vas tiez jednu otazocku takze zacnem asi takto.mam 24rokou a 28rocneho manzela a spolu mame krasneho skoro 3rocneho synceka ktore sme splodili na prvy sup.teraz sme sa rozhodli ze by sme chceli druhe babo posledna menstruacia mi zacala 5januara a 8ho januara uz bolo po nej co je u mna obvykle ze mnezes mi trva len 2 az 3 dni cyklus mam 28 az 31dnovy kedy ako .uzivam kysleinu listovu uz akoro mesiac .no a z manzelom sme maly nechraneny pohlvny styk 6den cylku 8den cyklu a 11den ceyklu ako je pravdepodobnost otehotniet 11den cyklus ?>maly sme nechraneny styk aj 13sty den cyklu ale viete niesom si ista ci u manzela doslo k vyvrcholeniu on mi povedal ze ano ale zo mna nevytieklo nic von sice som dvyhla hned hore nohy ale asi po 2mintach mi zvonil mobil tak som sa postavila a namoje prekvapenie nic nevtieklo je to mozne ?????///dnes som 14den cylku mozne sa pokusat este dalej ?dakujem za vasu odpoved dufam ze niesom velmi narocna z otazkami

    Dobrý deň,
    pri 28 dňovom menštruačnom cykle je najväčšia šanca na otehotnenie medzi 11-14 dňom cyklu. Pri frekvencii pohlavného styku á 2 dni je možné, že ejakulátu je troška menej a nemusíte pozorovať, že by z vás niečo "vytekalo". Takže všetko je v poriadku, prajem vám štastné "tehotnenie" .