• Dojčenie

    , Autor: Aďka 2000

    Dobrý deň, chcem sa spýtať, či je možné po pôrode odmietnuť dojčenie? Ako sa v takomto prípade postupuje?

    Dobrý deň, áno, zastavenie laktácie na vlastnú žiadosť sa dá zrealizovať priamo po pôrode v zdravotníckom zariadení, kde budete rodiť, prípadne ste rodili. Treba o tom informovať lekárov, ktorým podpíšete papiere a nasadí sa Vám liečba na zastavenie laktácie.