• Menstruacia

    , Autor: Katkacer92

    Dobry den,

    chcem sa opytat, ci je normalne, ze po 5ich tyzdnoch po sekcii som dostala menstruaciu, uz 5ty den je je silna.... Ako na 1. den. Bolesti nemam.

    Je to normalne? Nemam sa obavat?

    Dakujem

    Dobrý deň, teoreticky je možné, že sa menštruácia dostaví skôr. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Ste však ešte šestonedieľka, navyše po operačnom výkone, preto odporúčam gynekologickú kontrolu za účelom vylúčenia inej príčiny krvácania.