• Tvrdnutie brucha

    , Autor: Trdllo

    Dobrý večer pán doktor ...mám taký problém mám strašne tvrdnutie brucha beriem 3xdenne magnezium ...ale nepomáha to ...tvrdnutie je stále ...minulý týždeň som bola na poradni a krcok je v poriadku ...lenze už dva dni ma boli celá chrbtica kríže na nevydržanie...ani ležať ani sedieť nič...A pritom sa vobec nenamaham...mam zvýšiť magnezium ? Ďakujem som 32+4tt

    Dobrý deň, pri pretrvávaní ťažkostí odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa. Magnézium sa dá navýšiť do dávky 3x2 tbl/deň.