• Jazva po sekcii

    , Autor: dena-3

    Dobry den
    Prosim Vas ako dlho je potrebne sa starat o jazvu po sekcii. Mam na mysli pouzivanie specialnych kremov. Niekolko tyzdnov alebo je to skor v mesiacoch? Kedy je jazva definitivne zahojena a uz sa nemeni?
    Dakujem!

    Dobrý deň, o jazvu po cisárskom reže sa nemusíte nejako špeciálne starať. Treba sa vyhnúť mechanickému treniu. Aplikovať krémy s obsahom kyseliny hyaurónovej užívať môžete. Stačí od 12. dňa po cisárskom reže počas obdobia šestonedelia. Po skončení šestonedelia je už jazva zhojená.