• menzes

    , Autor: odbornik6

    Dobry den chcem sa spitat som 7 tyzden po porode a zacala so krvacat ked som bola u lekara pobedal my ze tam mam kusky placenty alebo krv dal my inekciu a mne to trosku ustupilo mam krv len pri moceni a len trosku na vlozke co to znamena? A ked ma budu muset cistit ze ci to potom bude bolet a preco sa to uspava?

    Dobrý deň,
    ak by mal váš lekár podozrenie na na reziduá placenty po pôrode, asi by vás už poslal do nemocnice na kyretáž-čistenie.
    Je to krátkodobý zákrok v celkovej anestéze, nemusíte mať obavy.
    S pozdravom