• covid a menzes

    Dobrý den, mám 44 rokov a užívam hak, Vždy dostávam menzes na 5.den pauzy...včera bol 5.den a nič, dnes je 6.den pauzy a nič...včera mi ale zároven ukázal test na covid pozitívny výsledok.može mat covid vplyv na to že mi neprišiel menzes? Viem, že choroby možu ovplyvnit cyklus, ale platí to aj pri užívaní hak?

    Dobrý deň, nie je ničím výnimočným, že sa krvácanie zo spádu hormónov počas užívania hormonálnej antikoncepcie, aj napriek jej pravidelnému a správnemu užívaniu, nedostaví vôbec. Áno, choroba na to môže mať vplyv. Aj napriek tomu pokračujte v pravidelnom a správnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie. Odsledujte si to.