• Menštruačné kŕče

    Dobrý deň p. Doktor. Mám 15 ročnú dcéru,ktorá má menzes cca 2,5 roka. Už sa to pomaly ustaluje, mala nepravidelný cyklus. Moja hlavná otázka je. V nemocnici Šaca ju už vysetria? Nakoľko posledný štvrť rok má silné kŕče.

    Dobrý deň, naše nemocničné gynekologické ambulancie nie sú ambulancie obvodného gynekológa. Naša nemocnica má dve ambulancie obvodného gynekológa, jednu na Poliklinike AGEL, Vstupný Areál USS Košice-Šaca a druhú v Ambulantnom centre Cassovar v Košiciach. Prijímame pacientky od 15 rokov.