• Norethisteron

    Dobre ráno. Pan doktor prosím Vás idem na dovolenku a mávam bolesti pri menštruácii, môžem použiť Norethisteron a oddialiť si menštruáciu, ak mám zhoršené výsledky z cytologie krčka maternice a hpv virus na hranici ? Ďakujem

    Dobrý deň, neviem, čo je to zhoršená cytológia na krčku, ani či to znamená HPV na hranici. Alebo ste HPV negatívna alebo pozitívna. Jednorazové užitie Norethisteronu by Vám nemalo poškodiť, keďže však nepoznám žiadne výsledky vyšetrení a nálezy, neviem sa Vám takto bližšie objektívne vyjadriť. Najvhodnejšie je sa pýtať Vášho obvodného gynekológa, ktorý pozná všetky výsledky vyšetrení a nálezy a najobjektívnejšie sa Vám bude vedieť vyjadriť.