• Užívanie Norethisteron

    Dobry deň, užívam Norethisteron na oddialenie menstruacie už 4 deň a dnes sa aj dostavilo špinenie a mierne krvacanie, teraz neviem ci mam lieky uzivat ďalej alebo ich vysadiť ? Alebo to špinenie prestane . Ďakujem

    Dobrý deň, ak ste začali užívať Norethisteron skôr, ako 5 - 6 dní pred očakávanou menštruáciou, je možné, že očakávaný účinok sa nedosiahne a spustí sa menštruácia. Ak už začnete krvácať, nemá zmysel pokračovať v užívaní Norethisteronu. Nepoznám však všetky informácie ani okolnosti, preto sa Vám takto bližšie objektívne vyjadriť neviem. Odporúčam pri ťažkostiach alebo nejasnostiach kontaktovať Vášho obvodného gynekológa, ktorý sa Vám bude vedieť najobjektívnejšie vyjadriť.