• Snaženie sa o tehotenstvo a gastroskopia

    Dobrý deň pán doktor, v januári som prekonala zamlčaný potrat. Posledné 2 mesiace už tomu nechávame voľný priebeh. Nakoľko mám žalúdočné problémy, v pondelok by som mala ísť na gastroskopiu s analgosedáciou, nakoľko bez to nezvládam. Ovuláciu som mala v utorok tento týždeň. Ak je možnosť, že sa nám to tento cyklus podarilo, môže byť analgosedácia nebezpečná pre plod? Neviem čo mám robiť aktuálne. Ďakujem pekne

    Dobrý deň, ak by ste aj boli tehotná necelý týždeň, nemalo by to mať žiadny vplyv. O plod sa v tom čase ešte nejedná, vytvorený je iba zhluk buniek.