• Meškanie menštruácie

    Dobrý deň chcela by som opýtať, môže mi meškať menštruácia už týždeň kvôli braniu tabletiek proti zrážaniu krvi? Mala som zlomený členok a brala som injekcie Clexane 20 kusov do brucha a ešte doberám anopyrín tabletky.. Za odpoveď Vám vopred veľmi pekne ďakujem.

    Dobrý deň, príčin meškania menštruácie môže byť viacero. Jedným z príčin je aj operácia, úraz, celkovo stres, užívanie liekov, zmena životosprávy, životného štýlu. Odsledujte si to.