• bolesti

    , Autor: Iba Ja

    Dobrý den, mám 42 rokov a problémy s krčnou a hrudnou chrbticou (porucha statiky,retroflexia. skrátené šijové a chrbtové svaly, spazmy a kyfoza hrudnej chrbtice)..chcem sa spýtat, či sa z chrbtice može prenášat bolest dopredu, pretože niekedy mám pocit, že ma bolí v okolí prsníkov,také akoby pichanie, ale bola som aj na mamo, aj na usg, prsia su v poriadku, môže to byt z chrbtice? vdaka

    Dobrý deň, aj keď je to otázka na neurológa, či ortopéda, áno, príčinou bolestí môže byť problém s chrbticou. Odsledujte si to. Odporúčam realizovať neurologické vyšetrenie.