• Spontánny potrat

    , Autor: Vikypetko

    Dobrý deň mám jednu otázku minulý rok v januári som potratila . Včera som si pozerala zdravotnú dokumentáciu v online pobočke v dôvere a tam mi vyhodilo že spontánny potrat: nekompletný potrat,komplikovaný infekciou pohlavných a panvovych orgánov. Lenže ani ja a ani manžel sme žiadnu infekciu nezaznamenali q nepovedal mi to ani doktor. Je to vlastne možné? Ak áno, čo to vlastne znamená?
    Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, keďže nepoznám žiadne bližšie informácie, výsledky vyšetrení ani niekdajšie okolnosti potratu, neviem sa Vám bližšie objektívne vyjadriť. Jedná sa prakticky iba o diagnózu MKCH, teda medzinárodnej klasifikácie chorôb, je možné, že došlo iba k omylu v zadávaní kódu diagnózy.