Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
11,690 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje v Nemocnici AGEL Košice-Šaca.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
 • Prosba o odpoveď

  , Autor:

  Dobrý deň pán doktor chcela by som sa opytat s priatelom sme nemali pohlavny styk iba petting v case plodnych dni. Partner neejakuloval, len som sa bála či nemal na rukách kvapky lásky. Od vtedy už prešlo 3 a pol týždňa a medzitým som mala aj menštruáciu ktorá bola kratšia no s obvyklými bolesťami a prišla na čas. Pred ňou som si robila test bol negatívny ale pre istotu aj po nej 18 den po styku a následne aj 24 deň po styku. Taktiež negatívne. Môžem sa spoliehať na výsledok testu?

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, ak ste nemali pohlavný styk, tehotná nebudete. Odsledujte si to. Tehotenský test má zmysel realizovať pri meškaní menštruácie aspoň 14 dní.

Podobné otázky

 • Prosba o odpoveď

  , Autor:

  Dobrý deň,

  chcela by som sa opýtať, či je možné otehotnieť bez pohl.styku, prostredníctvom trenia pohl.orgánov, tak že partner má na sebe spodné prádlo a partnerka nie. K ejakulácii nedošlo avšak mohla byť na spodnom prádle predejakulačná tekutina. Je možné, že by sa takýmto spôsobom mohlo uskutočniť oplodnenie? Tj.mohla by sa predejakulačná tekutina dostať z oblečenia do partnerky bez priameho prieniku iba z oblečenia a spôsobiť tehotenstvo?

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, nie, opísaným spôsobom sa otehotnieť nedá. Nemusíte sa obávať.