• Prosba o odpoveď

    , Autor: Moncik30

    Dobrý deň,

    chcela by som sa opýtať, či je možné otehotnieť bez pohl.styku, prostredníctvom trenia pohl.orgánov, tak že partner má na sebe spodné prádlo a partnerka nie. K ejakulácii nedošlo avšak mohla byť na spodnom prádle predejakulačná tekutina. Je možné, že by sa takýmto spôsobom mohlo uskutočniť oplodnenie? Tj.mohla by sa predejakulačná tekutina dostať z oblečenia do partnerky bez priameho prieniku iba z oblečenia a spôsobiť tehotenstvo?

    Dobrý deň, nie, opísaným spôsobom sa otehotnieť nedá. Nemusíte sa obávať.