• Cvičenie po sekcii

    , Autor: Fredy

    Dobrý večer, chcela by som sa spýtať, som už pomaly 3 mesiace po sekcii a zaujíma ma kedy by som mohla začať s cvičením a konkrétne ma zaujíma oblasť brucha. Je možné už začať s brusakmi alebo nie. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, s brušákmi by som začal opatrne, optimálne pol roka od operačného výkonu.