• sekcia a cvičenie

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na cvičenie po sekcii. som sedem mesiacov po nečakanej sekcii- všetko prebehlo bez komplikácii, dcérka je zdravá, ja sa cítim tiež super, chcela by som začať troška cvičiť. je potrebné ísť pred tým na prehliadku ku gyn.? stále dojčím, menzes sa mi vrátil pred 3 mesiacmi :( v TT som pribrala, aj keď som nechcela 28,8kg, dcérka mala len 3,08 a mne stále ostáva 12kg, aký šport je vhodný? chcela by som pokračovať v zumbe, kolieskové korčule, bicykel... Ďakujem ya odpoveď :)

    Dobrý deň,
    po 7 mesiacoch môžete kľudne pozvoľna začať so všetkým na čo sa cítite. Prehliadka u gynekológa nie je nutná.