Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
7,811 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje v 1. súkromnej nemocnici Košice-Šaca.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

 • Otehotnenie

  , Autor:

  Dobrý deň chcela by som sa opýtať aká je pravdepodobnosť otehotnenia 4 dni pred menštruáciou... Pri 40 daňovom cykle za odpoveď vopred ďakujem

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, ak ste mali nechránený pohlavný styk, tehotenstvo sa vylúčiť nedá. Pravdepodobnosť je o niečo menšia ako v čase ovulácie, no nie je nulová.

Podobné otázky

 • Mastrubacia

  , Autor:

  Dobry den ked som mastrubovala sama zo sebou na vankuš a vytiekla mi z vagini tekutina je mozne aby som bola stoho tehotna ? Velmi sa bojim dakujem za.odpoved

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, nie, nie je možné, aby ste boli tehotná. Na otehotnenie je potrebný pohlavný styk, kedy spermia muža oplodní vajíčko ženy. Nie je dôvod na obavy, môžete byť kľudná.

 • Tehotna

  , Autor:

  Dobry den chcem sa opitat maštrubovala som sama.zo sebou na vankuši mozem stoho bit tehotna nemam ziadne skusenosti budem rada ak dostanem odpoved

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, na splodenie a otehotnenie je potrebné ženské vajíčko a mužské spermie, inak k otehotneniu nedôjde. Sama so sebou otehotnieť nemôžete, môžete byť kľudná.

 • Otehotnenie

  , Autor:

  Dobry vecer.je mozne otehotniet ak mi ejakulat stiekol do posvy z podbruska?mam 12den cyklu a podla priznakov aj ovulaciu.
  Dakujem

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, záleží na tom ako hlboko do pošvy. Ak sa jedná iba o oblasť pošvového vchodu a ejakulát sa nedostal hlbšie, tehotenstvo je veľmi málo pravdepodobné.

 • Otehotnenie

  , Autor:

  Dobrý deň, chcem sa opýtať či sa dá otehotnieť aj v prípade, že som nemala žiadny pohlavný styk ale obtrela by som sa pošvou ejakulátu? Alebo si obliekla nohavičky kde by taký zostatok mohol byť? A druhá otázka.. Aký dlhý čas spermie vylúčené mimo vhodného prostredia dokážu prežiť?
  Ďakujem

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý ten, tehotenstvo je v takomto prípade vylúčené. Spermie dokážu v závislosti od prostredia a podmienok žiť od niekoľkých sekúnd až do 48 hodin.

 • Otehotnenie po kyretazi

  , Autor:

  Dobrý deň chcem sa spýtať ; 13.3 som podstúpila kyretaz .v cca 8 tt som začala krvácať tak som šla do nemocnice a tam som bola 2 dní .na 3 už srdiečko na sone nebilo .potratila som tak ma čistili .13.4 som mala menzes 6 dní .dn es som si robila tehu test a vyšiel pozitívny .bolia ma vaječníky a mám pocit ako pri menzese ale menzes nikde .je nejaká pravdepodobnosť že som není tehu a že su to len hormóny? Ďakujem k dr.mam ísť zajtra na preventívnu

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, ak máte pozitívny tehotenský test, s najväčšou pravdepodobnosťou ste tehotná. Pri zajtrajšej návšteve obvodného gynekológa to určite povedzte, bude Vám odobratá krv na bHCG a realizované USG vyšetrenie. Z krvi sa jednoznačne potvrdí alebo vyvráti tehotenstvo.