• Zapcha

    , Autor: Diana123

    Dobry vecer. Ja by som sa chcela opytat co zanema crevne klucky pritiahnute k prednej brusnej stene v stredovej ciare bez herniacie

    Dobrý deň, keďže nepoznám žiadne bližšie informácie ani okolnosti a ťažkosti neviem sa objektívne bližšie vyjadriť. Daný nález hovorí o tom, že kľučky čreva sú bližšie k prednej stene brušnej a nie je prítomná hernia (prietrž). Ale bližšie sa Vám vyjadriť ozaj neviem.