• bolest v podbrusku po prvom sexe

    , Autor: odbornik6

    dobry den mala som svoj prvy pohlavny styk (onedlho budem mat 17) dna 28.3. (potom aj 30.3. a 1.4.) nekrvacala som, len ked uz bol moj priatel takmer na doraz, to zabolelo. Od toho 2.4. mam bolesti podbruska (tlak,take krcovite, citim obcas take napatie a pichnutie v boku(vajecniku)), mala som tiez bolest brucha a par-krat ma prehnalo a bolia ma krize (ale tie ma zvyknu boliet takmer pravidelne) a mam zapchate lave ucho,mam trochu nafuknute podbrusko (alebo si to len nahovaram,nie som si ista). Naposledy som mala menzes 19.3., cyklus trva cca 28-30 dni. Preco ma to moze boliet? (pohlavny styk nebol chraneny, ale nespravil sa do mna a sex bol rerusovany) prosim pomoc alebo radu...

    Dobrý deň,
    prvý pohlavný styk je častokrát veľmi emocionálne náročný stav, nepredpokladám, že by došlo k poranenie z ktorého by mohli vyplývať podobné ťažkosti. Bolesti podbruška sú po prvom pohlavnom styku bežné, a zapchaté ľavé ucho s pohlavným stykom určite nesúvisí.