• Zapál močových ciest

    , Autor: Ingas34

    Dobry večer , chcela by som sa opýtať a poradiť .. Prv som sa bála že bolesť v podbrušku je spôsobena tehotenstvom (som dva týždne po styku ) lenže včera som bola u svojho obvodného lekára a on podľa moču že sú v ňom bielkoviny a krv potvrdil zápal močových ciest prebiehajú bolesťami v oblasti podbruška (akoby predmenštruačny syndróm ) nadúvanie už zmizlo , častím močením to už po dvoch tabletkách antibiotík (a pitim urologickeho
    čaju)nejako zázračné zmizlo už je len úplne mierna bolesť pri močení skoro žiadna .. lenže bolesť v oblasti krížov a bolesť v podbrušku (hlavne v strede podbruška a na úplnom spodku podbruška ale aj v úplnom celom podbrušku ) stále neustála neviete čím to môže byť spôsobené ? Či je normálne aby tie bolesti ešte pretrvávali ? A ako dlho ešte môžu ? (Bola som aj u gynekológa vravela som mu že som sa bála že to je tehotenstvom lenže nič potom ohľadom tehotenstva nepovedal .. povedal mi že je so mnou všetko v poriadku z gynekológickeho hľadiska )

    Dobrý deň, po dvoch tabletkách antibiotík sa potvrdený zápal močových ciest určite nepreliečil. Mierne bolesti v podbrušku ešte môžete mať. Ak bol gynekologický nález negatívny, odsledujte si to, pokračujte v nasadenej liečbe a liečebnom režime.