• Masturbácia

    , Autor: ZUZANA1111

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať mám taký problém že keď masturbujem nemôžem sa urobiť ja sa urobím ale vystrieknem a to vyzerá skôr ako keby som sa počurala je to niečo spojené s orgazmom ženským alebo ako lebo rozprávala som sa o tom s kamarátkami a oni povedali že z nich tečie niečo biele? Neviem chcela by som sa opýtať ako môžem dosiahnuť alebo či je to možné u každej ženy dosiahnuť orgazmus že vyjde z nej biele niečo ja to mam tak že striekam a potom je všetko mokré a to je ako keby som sa počurala pri prstovani neviem mám s tým navštíviť gynekologičku alebo ako? A chcela by som aj vedieť respektívne poradiť keď máme sex s partnerom tak pri sexe zase nestriekam len keď ma prstuje keď máme a son na ňom hore a jazdím po ňom tak sa urobím ale len len tak že príde taky pocit ze sa mi akokeby stiahnu organy a už proste ďalej nechcem sexovať že sa celá spotim môj partner by chcel vidieť ako striekam pri sexe ale veľmi to nemôžeme dosiahnuť neviete v tom nejako poradiť ak vás otravujem tak ospravedlňujem sa a ďakujem zatiaľ

    Dobrý deň, u každého dievčaťa alebo ženy je orgazmus iný. Sú dva typu orgazmov, klitoridálny a vaginálny. Niektoré ženy dosahujú iba klitoridálny, niektoré ženy iba vaginalny orgazmus. Iba malé percento žien vie dosiahnuť oba orgazmy. Pri klitoridálnom orgazme môže skutočne dôjsť k úniku moču. Nie je to u každej ženy, ale nie je to niečo, čo by trebalo riešiť, volá sa to squirting. Spomínaný biely sekrét môže byť vaginálny sekrét. Pri vzrušení a vaginálnej masturbácii pošva produkuje väčšie množstvo číreho až mierne belavého sekrétu, ktorý sa počas dosiahnutia vaginálneho orgazmu uvoľní. Z Vášho opisu viete dosiahnuť oba typy orgszmov. Neprítomnosť bieleho sekrétu (nehovoríme ale o ejakuláte) neznamená žiadnu patológiu. Skombinovať klitoridálnu a vaginálnu masturbáciu a dosiahnuť tak klitoridálny orgazmus s vaginálnym je veľmi obtiažne, možte to ale vyskúšať.