• Slabé krvácanie

    , Autor: Lea20

    Dobrý deň . Dnes by som mala dostať mens. Ale mám svetlo ružové krvácanie . Je to spôsobené tým že sa niečo.zmenilo po pohlavnom styku ? Ďakujem.

    Dobrý deň, niekedy samotnému menštruačnému krvácaniu môže predchádzať niekoľkodňové špinenie. Nemusí sa jednať prakticky o nič. Do súvisu s pohlavným stykom by som to nedával, ak sa nejednalo o nechránený pohlavný styk, eventuálne o prvý, aj keď chránený, pohlavný styk. Odsledujte si to. Ak nie je vylúčené tehotenstvo, po 14 dňoch meškania menštruácie si urobte tehotenský test, eventuálne pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.