• Podviazanie vaječníkov

    , Autor: andrea4578

    Dobrý deň mám 40 rokov som cca mesiac pred pôrodom druhého dieťaťa prvé som mala cisárskym a aj druhé bude mám hypertenziu podviazanie vaječníkov mám v tomto prípade zadarmo,dakujem

    Dobrý deň, áno, spĺňate kritériá pre sterilizáciu zo zdravotnej indikácie. Musíte mať však podpísanú žiadosť so sterilizáciou, minimálne 30 dní pred výkonom. Navštívte Vášho obvodného gynekológa, alebo zdravotnícke zariadenie, kde bude výkon robený, kde s Vami túto žiadosť spíšu.