• Potrat

    , Autor: petra123-3

    Dobry den som v 18tt a chcela by som sa spytat aky mate nazor na POTRATOVY SET TABLETIEK DO 22tt.
    Objednala som tento konkretny vedlajsie ucinky su strasidelne je to podla vas bezpecne?uzit set tabliet v domacom prostredi bez lekarskej pomoci?http://tabletky-potrat.net/produkt/potratovy-set-do-22-tyzdna/

    Dobrý deň, umelé prerušenie tehotenstva po ukončenom 12 týždni tehotenstva, t.j. 12+1 TG a viac je trestným činom podľa Trestného zákona SR. Aj keby ste legislatívne spĺňali podmienky pre umelé prerušenie tehotenstva, domáce potratové balíčky jednoznačne neodporúčam! Je bohužiaľ smutné, že takéto produkty sú na internete voľne dostupné a ich predaj nie je trestný, ale použitie už áno.