• Možné tehotenstvo

    , Autor: nika2255

    Dobrý deň , kedze je toto moja prva skusenost,tak pisem najskor tu ako utekat k lekarovi, ak to nahodou bude hlupost.
    Mam 22 rokov.Menstruaciu mavam pravidelne 28 dnovy cyklus a trva 5 dni. Uz polroka sa pokusame s priatelom o babatko. Tento mesiac mi ovulacia vysla cca na 7.5. ,den predtym aj den potom sme mali s priatelom sex. Avsak tento mesiac sa mi stala taka vec,ako ani raz za celu dobu co mavam menstriaciu. 16.-18.5. som mala špinenie alebo ako to nazvat ,prve dva dni to bol take svetloruzove iba na toaletnom papieri a ten treti den trosku viac krvi ale taktiez iba na toaletnom papieri. Ten treti den som mala aj dost bolesto v podbrusku . Tieto dni som mala nechut do jedla , rano ma napina ale nezvraciam , mam sem tam zavraty a strasme rychlo sa zadycham a 3 dni som mala neznesitelnu bolest hlavy . Menstruaciu som mala dostat 21.5. -meska uz 7 dni. Tehotensky test som si robila treti den meskania menstruacie,no vysiel negativny . Mala som najsjor taky priehladny vytok s troskou bieleho (podobne ako pri ovulacii) a teraz je to taky biely hustejsi. Je mozne ,ze by som mohla byt tehotna a test si robila skoro ? Pytam sa hlavne z toho dovodu ,ze mam uzivat nejake lieky a aby som nahodou nimi neuskodila . Zatial som.ich vysadila kym sa neuvidi co ako. Tak dufam ,ze chapete moje obavy :)
    K lekarovi urcite pojdem ak sa menstruacia nedostavi este tyzden.
    Ale rada by som vedela aj vas nazor, vopred vam dakujem velmi pekne .

    Dobrý deň, áno, je možné, že ste tehotná. Podobné príznaky, aké udávate sú typické pre tehotenstvo. Jednoznačné stanovenie tehotenstva sa dá preukázať vyšetrením beta-HCG hormónu cestou obvodného gynekológa, ktorého by ste mali navštíviť. Test si kľudne zopakujte po pár dňoch, ale môže byť aj falošne negatívny. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo krvácaní navštívte lekára ihneď.