• bakterie v moci a este viac ako bolo

    Dobrý deň ja som vám pisala že mám baktérie v moci 860,8 má byť 130,7 Leb:216,5 do 16,9 hl.vl.:0.5 do 0,1 epit.po:47,1 do 39,6 kvasinky:54,5 do 3 a dnes som bola na kontrole u svojho obvodného a este viac mám baktérie ako som mala minulé nemôže to byť po ženskej stránke vopred vám ďakujem

    Dobrý deň,
    tieto skratky nie sú veľmi zrozumiteľné ale každopádne ak je močový nález pozitívny je potrebné nasadiť antibiotickú terapiu, oba zápaly močový aj vaginálny môžu byť skrížené.